Jak si vytvořit vlastní lepicí pásky s potiskem?

3 min čtení 13 dubna 2015

V současnosti se s potištěnými obaly setkáváme na každém „rohu“. Tyto balení však již nejsou doménou pouze velkých českých internetových prodejců či eshopů s luxusním zbožím, ale začínají je hojně využívát i menší obchodníci. Obal totiž poskytuje nejen ochranu při přepravě zboží, ale zároveň slouží jako reklama a nosič informací o produktu. Masově vyráběné obaly nemají osobní ráz, kdežto individualizované balení ano. Obaly jsou vizitkou firmy i samotného produktu. Se zásilkou se transportuje nejen zboží, ale také marketingová image, která je významným nositelem značky. Individualizované obalové materiály jsou účinným informačním a reklamním prostředkem, který poskytuje zvýšenou pozornost během kompletní přepravy až po finální dodání. Navíc je pravděpodobnost neoprávněného otevření balíčku opatřeného potištěnou lepící páskou mnohom nižší než u klasické hnědé pásky, která se dá snadno nahradit.

Lepící pásky s potiskem
Lepicí pásky s potiskem

K nejvýhodnějším prostředkům pro individualizaci zásilek vždy byla a zůstává lepicí páska s firemním potiskem! S její pomocí Váš balík nejen uzavřete a propagujete i Vaši firmu, ale chráníte jej také vůči nežádoucímu vniknutí do zásilky. Individualizace a bezpečnost obalu nemusí být drahá. Aby balení dosáhlo osobního rázu, nabízí Rajapack za pomoci nové funkce Rajaprint jednoduché, levné a rychlé řešení pro vlastní specifikaci potisku.

S RAJAPRINT si nyní může každý zákazník navrhnout vlastní lepící pásku s potiskem v souladu s firemní „corporate identity“. Pásky jsou použitelné prakticky na jakýkoliv obal, je jedno zda se jedná o kartonové krabice, obálky nebo plastové sáčky. Ve třech jednoduchých krocích si sami zvolíte vlastnosti, text i barvy lepicí pásky. Dle potřeby si můžete vybrat ze sedmi různých druhů lepicích pásek, ať už PVC nebo PP izolepy, barevné, vyztužené či papírové nebo strojní  lepicí pásky. Navigace krok za krokem je jednoduchá a přehledná.

Lepicí pásky je možné potisknout v 1 až 3 barvách. Izolepu je možné definovat z vybraných šablon nebo volně sestavit dle svého návrhu, ať už se jedná o firemní logo, obrázek nebo jen text. Kreativita vlastních návrhů nezná mezí. Pomocí funkce náhledu se Vám zobrazí předběžný návrh tak, jak bude lepicí páska s potiskem na krabici vypadat. Nemusí tedy dlouhé dny čekat, než Vám někdo zašle prvotní náhled. Jak jednoduše RAJAPRINT funguje se dozvíte v našem předváděcím demo videu zde.

Po ukončení  objednávky obdržíte potvrzení příjmu objednávky e-mailem a po schválení grafického náhledu obdržíte během několika týdnů potištěnou lepicí pásku, ktará nejen ochrání obal, ale zároveň také zviditelní Vaší firmu!

P.S. Objednáte-li si do 30.04.2015 lepicí pásku s potiskem a zadáte v nákupním košíku kód akce: RAJAPRINT, získáte na dodatečnou slevu -15%!

Dejte Vašim obalům tvář již dnes!

nejlepší témata