Lehké Inka palety pro výhodný export do všech zemí

2 min čtení 26 února 2014

Tak kampak to bude? Co třeba do Spojených států, Jižní Ameriky, Afriky nebo Číny? Netušíme, kde budete letos trávit  Vaši dovolenou, ale pokud  chcete zaslat Vaše zboží do jakéhokoliv kotu světa, pak bude nejlepší „společnicí“ pro zahraniční cesty paleta Inka . Tyto palety jsou vyráběny z odpadového dřeva a pilin, díky čemu šetří přírodní zdroje (jsou to tzv. dřevotřískové palety). Palety jsou certifikovány dle PEFC, což zaručuje prokazatelný původ dřeva z kontrolovaného lesního hospodářství. Při exportu neplatíte žádné další poplatky související s ošetřením dřeva vůči škůdcům. Při výrobě jsou již tyto inka palety tepelně ošetřeny dle mezinárodního standardu ISPM15, takže transportu Vašeho nákladu do celého světa nebrání nic v cestě!

Díky jejich nízké vlastní hmotnosti jsou vhodné nejen pro kontejnerový náklad v lodní dopravě, ale také zvláště pro letecké zásilky – jsou totiž o více než polovinu lehčí než běžné dřevěné palety. Inka paleta o rozměrech 1200×800 mm disponuje vlastní hmotností 10,5 kg. Naproti tomu dřevěná paleta ve stejné velikosti váží 29 kg!

Tento druh palety je však praktický nejen pro přepravu,  ale také pro skladování: prázdné palety se totiž dají stohovat  vzájemně do sebe a Vy tak ušetříte až 2/3 skladového místa. Navíc se nic nestane, když tyto palety  dorazí ze své cesty z Indie a obratem odcestují třeba do Kanady. Palety je možno použít opakovaně. Pokud by Vám pak při paletizaci jedna či více palet chybělo, je možno si je jednoduše doobjednejte. Inka paletu najdete nejen v sortimentu Rajapack v České republice a díky koncernu Raja po celé Evropě, který má své zastoupení ve Francii, Velké Británii, zemích Beneluxu, Německu, Rakousku či Španělsku, ale také v Itálii, Švýcarsku, Dánsku, Norsku, Švédsku i nově v Polsku. Díky rozsáhlé síti distributorů jsou palety Inka k dostání nejen v Evropě, ale po celém světě.  Vždy tak určitě najdete pro Vaši cestu „náhradníka“ – a Vaše zboží můžete vyrazit!

nejlepší témata