Czech Online Expo 2024

2 min čtení26 ledna 2024

I v letošním roce nesmí RAJA chybět na největším českém veletrhu pro online komunitu a e-commerce – Czech Online Expo 2024. A program bude skutečně pestrý. Budete se moct zúčastnit 16 tematických konferencí v 7 přednáškových sálech, kde o aktuálních tématech pohovoří více než 100 řečníků. K dispozici vám bude 10 obchodních konzultantů a u více než 100 vystavujících firem budete moci načerpat inspiraci a nové nápady pro váš business.

Evropská jednička v balení bude u toho

Naši RAJA specialisté na obalový materiál vás u stánku č. C3 přivítají nejen svým úsměvem, ale také svými odbornými znalostmi ze světa obalů a budou připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy. Budete si moci prohlédnout řadu vzorků našich produktů, stejně tak ukázky nových inovativních ekologických produktů vysoce šetrných k životnímu prostředí. Naši specialisté vás rovněž seznámí s balicími systémy, se kterými bude balicí proces hračka. Pokud by tato nabídka stále ještě nebyla podle vašich představ, naši kolegové vás obeznámí s možnostmi produktů na míru, tedy personalizovaným potiskem. Evropská jednička v balení vám tedy poskytne jakékoliv informace a odpovědi na všechny otázky, které vás jen napadnou.

Kdy a kde se akce koná?

Vytáhněte své diáře a poznamenejte si termín 27.-28. února 2024, neboť v tomto termínu se na vás budeme těšit v PVA EXPO Praha Letňany u stánku C3. Tak se obalte touhou po čerpání nové inspirace a nápadů a přijďte se nechat unést vlnou obalových materiálů a e-commerce.

Pokud zatím nemáte koupenou vstupenku, můžete využít naší nabídky 50% slevy na vstupné. Jediné, co je třeba udělat pro získání této slevy, je zadat kód RAJAPACK50 do formuláře na adrese https://www.czechonlineexpo.cz/order a 50% sleva je vaše.

Pro ty nejrychlejší máme připravené vstupenky zcela ZDARMA. Počet těchto vstupenek se 100% slevou je však značně omezen. Na nic proto nečekejte a kontaktujte náš na adrese info@rajapack.cz nebo na telefonním čísle 800 500 515.

COE

Pro aktuální informace nejen ohledně naší účasti na CzechOnline Expo nás sledujte na našem Facebooku a LinkedInu.

Těšíme se brzy na viděnou!

Váš tým RAJA

    nejlepší témata