Czech Online Expo 2023 – největší český veletrh pro on-line komunitu pokračuje i letos. Už za necelý měsíc se můžete zúčastnit více než 140 přednášek, 17 konferencí, můžete si vyslechnout více než 150 řečníku a projít kolem 100 stánků vystavovatelů.

A my, jakožto evropská jednička v obalech, nesmíme chybět. Náš tým RAJA najdete na stánku č. E1, kde budou čekat naši specialisté připraveni odpovědět na vaše dotazy. Také vám předvedeme širokou škálu výrobků vyrobených na míru přesně podle požadavků zákazníků, aby jste si mohli představit všechny možnosti, které nabízíme. Budete mít možnost seznámit se i s balící technikou, která umožňuje zvýšení efektivity balícího procesu a obsloužení většího množství zákazníků.  To vše bude zabaleno do přátelské atmosféry našeho týmu. Určitě se máte na co těšit.

Kdy a kde?

  1. – 23. února 2023 v PVA EXPO Praha Letňany.

Pokud se chcete také zúčastnit, máme pro vás speciální nabídku a to 50% slevu na vstupenku. Stačí použít slevový kód RAJAPACK na www.czechonlineexpo.cz/order a sleva je vaše.

Pro ty nejrychlejší máme vstupenky ZDARMA. Počet vstupenek je omezen, proto nás neváhejte kontaktovat na adrese info@rajapack.cz nebo na telefonním čísle 800 500 515.

Tak neváhejte a přijďte se podívat a zažít 2 dny plné inspirace pro váš e-shop!

Na ukázku vám nabízíme video z našeho posledního veletrhu Czech Online Expo 2022.

 

 

Těšíme se na vás a brzy na shledanou!

Váš tým RAJA

Kategorie: BlogFiremní událostilogistika
130 views

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vložte komentář

Toto pole fill