Společnost RAJA získala zlatou cenu v soutěži E-Commerce 2021 Awards

2 min čtení 20 července 2022

Nová e-shop platforma skupiny RAJA byla oceněna v 15. ročníku soutěže E-Commerce Awards ve Francii. Společnosti RAJA a Ahead Digital získaly zlatou cenu v kategorii Nejlepší design stránek, která se uděluje nejlepším webovým a mobilním rozhraním roku 2021.

Ceny za elektronický obchod, které pořádá francouzský časopis Ecommerce Magazine, vyzdvihují nejlepší iniciativy a nejvýznamnější hráče v oboru. Společnost RAJA je hrdá na to, že toto ocenění získala za svou novou evropskou platformu elektronického obchodování vyvinutou společností Digital Factory skupiny RAJA.

Tým RAJA Group Digital Factory

Tým RAJA Group Digital Factory, který vyvinul novou digitální platformu oceněnou v soutěži E-commerce 2021 Awards

Nová platforma, která byla navržena, testována a ověřena zákazníky společnosti RAJA, zlepšuje a zjednodušuje nakupování zákazníkům celé skupiny.  Díky modernímu designu a novým funkcím nabízí stránky plynulejší prohlížení a nakupování na všech zařízeních. Produktové stránky byly vylepšeny o filtry a dynamické cenové tabulky, které zákazníkům usnadňují výběr. Zákaznická zóna byla obohacena a díky samoobslužné funkci mohou zákazníci spravovat své nákupy konsolidovaným způsobem a na různých místech, což urychluje schvalovací proces objednávek.

Na této nové platformě jsou umístěny aktivity elektronického obchodování více než 20 společností skupiny RAJA v Evropě.

Níže si můžete prohlédnou shrnující video nového designu a funkcí:

nejlepší témata