7 tipů na vánoční firemní dárky

3 min čtení 23 listopadu 2023

Jakým firemním dárkem zaujmout?

Taky si každý rok lámete hlavu nad tím, jaké firemní dárky by potěšily vaše zaměstnance a zákazníky? Připravili jsme pro vás 7 inspirativních nápadů na dárky k Vánocům. Na každý z nich najdete u nás v RAJA originální dárkové balení.

1.  Adventní kalendář není jen pro děti

24 krabiček, ve kterých se ukrývá malé překvapení. Mohou to být například ručně vyráběné pralinky, sada čajů nebo ozdoby na stromeček. Výhodou dárkového balení plného menších krabiček nebo sáčků je, že se díky němu budete obdarovaným připomínat každý den po celé období adventu.

2. Sladké dárkové balení

Čokoláda, perníčky, med. Chutné vánoční dárky, které se dají sníst, jsou jednoduše sázka na jistotu. Každoročně těchto dárků využívají tisíce firem. Výhodou je i fakt, že koupí krabičky plné dobrot můžete zároveň podpořit lokální výrobce poctivých potravin a specialit.

 

3. Relaxační vánoční balíček

Dlouhé dny v práci, nekonečné nákupy dárků, stres z uklízení. Předvánoční období je pro mnoho lidí velmi náročné. Poukaz do wellness centra v okolí, přírodní kosmetika nebo hřejivý polštářek zaručeně pomohou zaměstnancům i klientům si oddychnout a načerpat nové síly.

4. Poukázky na workshopy a kurzy

Dárkové poukazy na vzdělávání nebo osobní rozvoj představují vždy dobrý nápad. Společné workshopy posilní týmového ducha. U zaměstnanců jsou velmi oblíbené také dárkové poukazy na nákup knih nebo online kurzů.

Zdroj: www.freepik.com

5. Vánoční dárky z chráněné dílny

Ručně šitý vánoční ubrus, dřevěné ozdoby na stromeček, svíčky s vůní skořice a pomeranče. Chráněné dílny nabízejí širokou škálu produktů, z kterých můžete poskládat nádherné vánoční balíčky. Nákupem v chráněné dílně navíc podpoříte osoby se zdravotním znevýhodněním. A vánoční čas je přeci o tom pomáhat a přinášet ostatním radost nebo ne?

6. Balíček ekologických produktů

Téma udržitelnosti je v období Vánoc aktuálnější než v jiných dnech. Obal na potraviny z včelího vosku, bambusový termohrneček na kávu nebo látková nákupní taška s logem společnosti představují výborný způsob, jak vánočním dárkem dostat do povědomí téma ochrany životního prostředí.

7. Mini sukulenty v květináči

Sukulenty se považují za symbol vytrvalosti a odolnosti. Tyto malé rostlinky, které jsou nenáročné na péči, jsou krásnou minimalistickou dekorací na pracovní stůl.

Vhodně zvolené dárky jsou jedinečným způsobem, jak vybudovat vztahy s obchodními partnery nebo poděkovat vašim zaměstnancům. Neměli byste zapomenout ani na originální dárkové balení – v RAJA najdete dárkové tašky, ozdobné kartonové krabice, balicí papíry i plastové sáčky.

nejlepší témata