Kompaktní malé stroje, které dokáží mnoho užitečného. Novinkami v sortimentu RAJA jsou stroje na výrobu vzduchových výplní včetně nových fólií. Jmenovitě jsou to stroje RAJA AIR1 a RAJA AIR2. Nechybí ani zástupce firmy Sealed Air a to konkrétně stroj NewAir I.B. Nano. V tomto článku si je více přiblížíme.

K čemu je takový stroj dobrý? To je jednoduché. Přístroje dokáží vyrobit vzduchové výplně, které slouží jednak právě jako výplň do prázdných prostor krabic či boxů ale také jako ochrana zboží. Zajímavostí také je, že 10 rolí fólie se rovná 1 kamionu plný klasické bublinkové fólie (typ fólie pro FILL-AIR Rocket). Díky takovému stroji si můžeme zvolit „tvrdost“ bublin, tedy nafouknutí bublin v závislosti na typu výrobku, který chceme ochránit.

AIR First

Ideální stroj pro nízkou spotřebu balíků cca 100 balíků za den. Díky tomuto pomocníkovi budete balit o něco rychleji. Stroj dokáže vyrobit 3,5 m výplně za minutu. Je také velmi kompaktní.

Přístroj pro nízkou spotřebu balíků

RAJA AIR 1

Tento přístroj slouží pro denní spotřebu zhruba 300 balíků denně. Stroj dokáže vyrobit až 10 m výplně za minutu.  Stroj mimo jiné disponuje také zatahovacím stabilizátorem, pro velkoformátové role. Ovládání je velmi jednoduché díky digitálnímu displeji.

RAJA AIR 1

RAJA AIR2

Druhým typem je přístroj RAJA AIR2, který je vhodný pro denní spotřebu cca 500 až 1500 balíků za den. Je o poznání rychlejší než předchozí stroj – vyrobí 20 m výplně za minutu. Díky intuitivnímu dotykovému displeji je ovládání přístroje velmi jednoduché.

Přístroj RAJA AIR2

NewAir I.B. Nano

Stroj se snadno integruje do jakékoli balicí stanice. Je vhodný pro nižší spotřebu a to do cca 100 balíků za den. Produkuje 5 m výplně za minutu.

NewAir I.B. Nano

Fólie z přírodních surovin

Zdroj: pixabay.com

Dnes by každý chtěl balit ekologicky a využívat ekologické obaly. Před pár lety nepředstavitelná věc, ale už nyní máme na výběr. RAJA nabízí několik možných ekologických balení, ale také i fólie pro stroje.

Zákazníci mají na výběr z polyethylenové fólie, fólie z 50% recyklovaného polyethylenu a nebo fólie ze 35% přírodních surovin. Přírodní surovina, která je použita ve fóliích je bramborový škrob. Mimo jiné se tento typ fólie skládá také ze 65% biodegradibilního polymeru PBAT.

Katalog RAJASYSTEM si můžete objednat na telefonním čísle 800 500 515 nebo 800 500 520, případně přes e-mail info@rajapack.cz

 

Kategorie: BlogObalové tipy a technikyVýplňový a fixační materiál
128 views

Zanechat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vložte komentář

Toto pole fill