Zákazníci obdrží na 348 stranách rozsáhlou nabídku více než 4.500 osvědčených obalových řešení, profesionálních rad a tipů, extra výhodných až 40% slev, úsporných sad a mnoho dalšího…

Praha, září 2011 – Již od svého založení v roce 2007 zasílá společnost Rajapack Česká republika, jednička v oblasti B2B zásilkového obchodu s obalovými materiály, svým zákazníkům každý měsíc speciální výběr ze sortimentu v podobě katalogu o 68 stranách. Kompletní spektrum více než 4.500 výrobků bylo doposud prezentováno pouze na internetových stránkách www.rajapack.cz. Od září 2011 je tato široká produktová a atraktivní cenová nabídka k dostání i v tištěné podobě formou hlavního katalogu. Jeho prostřednictvím získává zákazník komplexní přehled o produktech, bezkonkurenčním servisu, jedinečných cenách a novinkách, které jsou nabízeny na českém trhu. Rajapack Česká republika je dceřinou společností skupiny RAJA.  Koncern zaujímá vedoucí postavení mezi zásilkovými B2B obchodníky s obaly v Evropě.

„Obaly pro efektivní zasílání“

Motto prvního hlavního katalogu společnosti RAJAPACK, jednoznačně vystihuje hlavní přínos zákazníkům: díky pečlivě vybraným produktům dostává zákazník do rukou ucelený sortiment poštovních krabic a zásilkových balení, díky kterým optimalizuje přepravu zboží s minimalizací nákladů. Tato produktová a cenová nabídka se stává klíčovou právě v nadcházejícím podzimu, kdy frekvence přepravy zásilek narůstá. V sortimentu však naleznete nejen výrobky pro zasílání, ale také potřeby pro páskování, archivaci, kancelář, skladování, manipulaci či fixační materiály, reprezentativní dárková balení atd.

Přehledná nabídka: rychlá a snadná orientace

Katalogem zákazníky provedou jednotliví průvodci produkty, kteří se nacházejí v každé výrobkové kategorii a váhajícím poradí s výběrem materiálů, formátů, vlastností i doporučení při použití obalů s názornými ilustracemi. Najdete zde informace o takřka neomezených možnostech personalizace materiálů a individualizace balení, díky kterým můžete zboží nejen efektivně balit, ale zároveň i propagovat firemní značku. Dozvíte se podrobnosti a výhody kvalifikovaného servisu pro velkoodběratele společnosti RAJAPACK. Zefektivníte produktivitu Vašich balicích procesů v provozu díky inovativní obalové technice. Hlavní katalog si můžete objednat jednoduše přes internet nebo na bezplatné zákaznické lince 800 500 515.

Samozřejmostí zůstává rychlá dodácí lhůta do 2 až 3 pracovních dnů od potvrzení objednávky, dlouhodobá garance cen po dobu 6 měsíců a záruka vrácení zboží do 30 dnů.

Autor: Radoslava Střípková, oddělení PR

Kategorie: Firemní událostiSlužbyTiskové zprávy
225 views

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vložte komentář

Toto pole fill