RAJA CZ získala prestižní ocenění TOP RATING

1 min čtení 09 května 2023

Vážení zákazníci a čtenáři,

jsme rádi, že vám můžeme přinést další potěšující zprávu. Naše společnost RAJA CZ získala mezinárodně uznávané prestižní ocenění D&B Rating na nejvyšší možné úrovni, takzvaný „TOP RATING“ 2023.

RAJA Česká republika se tak zařadila mezi nejvýznamnější firmy v České republice, které díky své dlouhodobé finanční stabilitě a finančnímu zdraví splnily velmi přísná kritéria pro získání tohoto prestižního ocenění, kterého dosahuje pouze 0,53 % firem.

Top Rating certifikace - detail

Význam certifikátu Top Rating:

Certifikát Top Rating – Hodnocení probíhá dle mezinárodně uznávané metodiky Dun & Bradstreet a zvyšuje prestiž firmy na trhu nejen v České republice. Společnost tak dokazuje svoji solventnost, důvěryhodnost a minimální rizikovost.

Certifikát mohou obdržet pouze společnosti, které si udržují hodnocení rizikového faktoru D&B Rating na nejvyšší možné hodnotě „1“ a to po dobu minimálně 12 měsíců. Přísná kritéria hodnocení zaručují exkluzivitu společnosti a potvrzují její silné postavení na trhu. D&B tak prokazuje, že podnikání společnosti RAJA je na minimální úrovni rizika, a vydaný certifikát pak potvrzuje stabilitu ratingu. D&B Rating je již řadu let uznáván jako přední prediktivní ukazatel odhadu rizik firem po celém světě.

Top Rating certifikát

Velmi si vážíme tohoto ocenění a věříme, že vám budeme vždy silnou oporou ve vašem podnikání.

Váš tým RAJA

nejlepší témata