Potištěné lepící pásky: odlište Vaše obaly od konkurence!

4 min čtení12 října 2011

Jsou dny, kdy si člověk nepřeje vyčnívat z davu. Stačí si např. obléct modré rifle, černé triko a díky této jednoduché a nenápadné klasice se záměr “splynout” určitě vyvede.  Stejně tak jako vložit Vaše výrobky do hnědého klopového kartonu a zalepit jej standardní lepicí páskou.

Teď se však nabízí otázka: Je tento postup výhodný také pro zásilkové krabice, které jsou určené Vašim zákazníkům? Upoutat prvním pohledem… to je alfa a omega ideálních a hlavně účinných obalů. Prvním hmatatelným produktem, se kterým se Vaši klienti setkávají je přeci obal Vašeho zboží! Je to tedy právě individuální obal, který jako první promlouvá k adresátům, prezentuje Vaši společnost, vypovídá o kvalitě produktů! Celkem dostatek argumentů k zamyšlení.. Obdržíte-li Vy sami dvě krabice: jednu typickou a druhou, uzavřenou originální pestrou lepicí páskou s logem firmy, u které jste si před pár dny objednali. Kterou zásilku otevřete jako první?

Vedle výhody propagace značky a rychlé identifikace Vaší firmy zákazníkem mají potištěné lepící pásky i další plus, a tím je 100% bezpečnost a signalizace neoprávněného otevření. Personalizované lepicí pásky nelze nahradit běžnou páskou. Pokud tedy dojde při přepravě či skladování k otevření Vaší zásilky, bude tento aspekt díky lepicí pásce okamžitě patrný.

Cesta od jednotného hnědého balení k dominantnímu a propagačnímu obalu  je přitom snadná a přímočará. Začíná konzultací s našimi odbornými poradci. Společně s Vámi vypracují tu nejoptimálnější variantu pásek. Prvním faktorem, který je nutné vzít v úvahu, je typ lepicí pásky. PP lepicí pásky s potiskem jsou cenově výhodné, avšak méně odolné vůči roztržení, jelikož mají nižší tloušťku fólie než PVC lepicí pásky s potiskem. Tyto jsou dokonce nabízena ve dvou kvalitách. Standardní je určena pro lehké až středně těžké krabice. Průmyslová tloušťka poskytuje ideální uzavření pro objemná a velmi těžká balení.

Je-li o tomto kroku rozhodnuto, čeká na nás další. Potištěné lepící pásky jsou nabízeny v hnědé, průhledné a bílé barvě + až tři barevné potisky textu. Jak vidíte existují opravdu široké možnosti pro vytvoření originální firemní pásky. Můžete využít např. transparentní barvu podkladu a potisknout ji textem ve třech barevných provedeních nebo si zvolíte žlutý podklad a jednu barvu textu. V tomto případě bude výchozí bílá lepicí páska zbarvena do žluta, a poté získá textové nátisky dle Vašich požadavků – vše je možné!

Na základě Vašich přání během konzultace Vám sestavíme nabídku na potištěné lepící pásky na míru. Jakmile od Vás obdržíme potřebné data (logo, text, popř. návrh designu – vše nejlépe ve formátu eps či ve vektorech), zhotoví naše tiskárna do několika dnů po obdržení zakázky vzor ke korekci, díky kterému můžete zkontrolovat a popř. provést korekci barev, textu a polohy tisku. Po odsouhlasení vzorku Vám dodáme Vaše personalizovaně potištěné lepící pásky.

P.S. Možnosti reprezentativních a nadstandardních zásilek a balení jsou opravdu pestré! Díky nám je možné individualizovaně zasílat všechny Vaše produkty v  obalech jako jsou krabice, sáčky, tašky, zásilkové obálky či personalizovat balení Vašemi etiketami, páskovat vázacími páskami s názvem Vaši firmy…

Nechte Vaše obaly „vystoupit z davu“ a využijte jednoduše potištěné lepící pásky!

Papírové tašky s firemním potiskem
Papírové tašky s firemním potiskem

 

Individualizované zipové sáčky
Individualizované zipové sáčky

 

Komentáře(2)
    nejlepší témata