Papírové utěrky pro každodenní, intenzivní a náročnou potřebu

2 min čtení 28 června 2016

Existují lidé, které úklid přímo těší. Mluví o relaxačních, dokonce i léčebných účincích. Drtivá většina se však snaží odsunout tuto nepříjemnou činnost na co nejpozdější dobu a věnuje se raději příjemnějším věcem. Pravidelné a účinné čištění je ale velmi důležité, zvláště pak v hygienicky citlivých oblastech. Ale i ve zpracovatelském průmyslu je důkladné čištění velmi důležité. Pravidelný úklid je nezbytnou součástí udržování průmyslových provozů a často je také zahrnut do inspekčního plánu.

Správná volba papírové utěrky se vyplatí

Výběr vhodné papírové utěrky ovlivní průběh čištění. Se správným produktem je čištění rychlejší s nižší spotřebou materiálu a nižší produkcí odpadu. Tím ušetříte čas i peníze. Kromě toho zabráníte poškození čištěných povrchů a dosáhnete lepších výsledků.

Rozdíly v materiálu a povrchové struktuře jsou jasně patrné. Kromě „klasických“ ubrousků v roli nabízíme v našem sortimentu ručníky a utěrky. Zejména ve skladech a dílnách najdou široké uplatnění pro své vlastnosti utěrky z netkané textilie: jemně čistí – bez škrábanců, jsou vhodné i k leštění povrchů a nezanechávají zbytky. Dokonce při čištění ostrohranných předmětů jsou utěrky z netkané textilie odolné proti roztržení.

Které čistící utěrky jsou vhodné pro odstranění olejů a mastnoty?

Často jsou nám kladeny tyto otázky: Které ubrousky jsou obzvláště savé, obzvláště jemné k povrchu nebo obzvláště vhodné pro stírání prachu? Odpovědi na tyto otázky najdete v přehledu v tabulce:

tabulka

nejlepší témata