Obyčejně neobyčejné zip sáčky

3 min čtení 06 února 2013

Potřebujete rychle zabalit nebo roztřídit drobné či středně velké zboží od lehkého drogistického zboží, textilií, bižuterie, šrouby či kabely přes těžké produkty, ke kterým řadíme kovové hřebíky, kleště atd. až po zboží s ostrými hranami jako jsou např. pilové kotouče…? Krabice je však objemná, obálka není voděodolná, taška příliš velká a nepraktická? Máme pro Vás nejvšestranější obal vůbec – sáček!

Sáčky se zipem se 3 popisovatelnými pruhy Rajapack

Univerzální igelitové sáčky pro široké využití

Ano, četli jste správně, pokud si zvolíte sáček dle odpovídající tloušťky materiálu, pak do něj můžete bez obav vložit i těžké a ostrohranné výrobky! V oblasti obalování jsou totiž právě zip sáčky považovány za opravdové hvězdy. V průmyslu a obchodu se v současnosti používá takové množství sáčků, jehož číslo Vás určitě ohromí. Jen v roce 2010 například zakoupili a použili zákazníci koncernu RAJA sáčky v počtu cca 620 milionů kusů!

Zip sáčky

Igelitové sáčky se zipem z LDPE (Low Density Polyethylen) neboli igelitové zip sáčky stojí zaslouženě v popředí zájmu spotřebitelů. Spolehlivě ochrání vložené výrobky před prachem i nečistotou. Jsou odolné vůči vlhkosti a perfektně se hodí k úschově či balení, ke komisi, svazování, třídění volných součástek atd. Extrémně kvalitní zip s protiskluzovým proužkem a otvor pro zavěšení pro snadné skladování ještě zlepšují manipulaci se sáčkem: Otevřete i uzavřete jej velmi rychle jedním tahem a díky zesílenému svárovému spoji mají tyto igelitové sáčky dlouhodobou životnost. Potřebujete Vaše zboží jednoznačně označit? Ani tento požadavek není pro igelitové sáčky žádný problém. V nabídce naleznete zip sáčky s volitelně popisovatelnými pruhy, které Vám poskytnou dostatek místa pro popis. Díky těmto třem pruhům lze sáčky opakovaně použít a popsat. Díky transparentní barvě také rychle identifikujete vložený obsah.

Igelitové sáčky se zipem RAJAGRIP jsou k dostání v různých tloušťkách:

  • 50 mikronů – pro lehké zboží s tupými hranami.
  • 60 mikronů – pro středně těžké produkty.
  • 100 mikronů – extra odolné zip sáčky, ideální k balení těžkých a ostrohranných výrobků. V sortimentu ve více než 40 různých velikostech.

 

Nejste si jisti jaké zip sáčky použít? Objednejte si jednoduše naši testovací sadu a vyzkoušejte kvalitu osobně.

Náš tip: Nechte promluvit Vaši značku nebo reklamní slogan v plné síle. Zkombinujte užitečnost sáčku s možností prezentace Vaší firmy a využijte potisk sáčků! Chcete vědět více? Kontaktujte naše obalové specialisty e-mailem: personalizace@rajapack.cz a nechte si individualizovat Vaše igelitové sáčky i zip sáčky!

nejlepší témata