Obaly v nabídce – přes 4000 produktů

3 min čtení 01 dubna 2010

Větší rozmanitost díky více než 200 novinkám:

V těchto dnech probíhá tisk nového 68-ti stránkového katalogu s obaly firmy Rajapack, evropské jedničky v balení, který je známý svou barevnou prezentací, tentokráte v pop-artovém stylu. Vrcholem je 150 produktových bestsellerů za nejlepší cenu, více než 200 produktových novinek a stabilní ceny od roku 2008. Rajapack tak posiluje svou orientaci na zákazníka a nabízí ještě více řešení pro široké spektrum zákazníků.

Rajapack stále hledá nová řešení a rozvíjí svůj sortiment o další obaly a obalové materiály, opírajíce se přitom o přání zákazníků a dlouholeté zkušenosti na trhu. Na webové stránce společnosti www.rajapack.cz se může zákazník rychle a podrobně seznámit se 200 produktovými novinkami. Obaly jako jsou speciální krabice pro láhve, kalendáře nebo knihy, zásilkové boxy a obálky, hadicová fólie, sáčky, ochranné pláště pro nábytek a oděvy, upínací pásy, bezpečnostní obálky a další rozšiřují sortiment firmy.

Za zmínku stojí cenová stabilita od podzimu 2008 ve všech produktových skupinách a vytvoření nabídky množstevních slev za účelem podpory zákazníků v současné hospodářské situaci.

Spokojenost zákazníků díky vysoké úrovni služeb

Zákaznický servis je u Rajapacku brán velmi vážně. Ve svém přehledném a moderním online shopu je Rajapack svým zákazníkům k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Na adrese webu společnosti najde zájemce podněty, odborné tipy a produktové průvodce k tématu obaly a obalové materiály i řešení. To činí výběr vhodného produktu ještě snadnější.

Odborníci z Rajapacku jsou zákazníkům pro individuální nabídky k dispozici také telefonicky nebo emailem. Nezřídka se pro určitého zákazníka zpracovává obaly na míru. Tato vysoká flexibilita, spojená se servisním myšlením, činí Rajapack pro zákazníky tak atraktivním. Společnost je již několik let členem společností ADMEZ a APEK.

Informace o společnosti:

Firma Rajapack s.r.o. je českou pobočkou mezinárodně působícího koncernu RAJA. Francouzský koncern nabízí svým bezmála 500.000 zákazníkům prvotřídní obaly a četné produkty v oblasti balení a distribuce. Pět logistických center na více než 100.000 m² skladové plochy umožňuje dodávání objednaného zboží velmi rychle do jedenácti evropských zemí. Se svými 800 zaměstnanci dosáhl koncern Raja v roce 2008 ročního obratu 224 miliónů eur. Aktuální nabídku Rajapack s.r.o. tvoří více než 4.000 inovativních a osvědčených obalových řešení s optimálním poměrem kvality a ceny. Firma Rajapack s.r.o. sídlící v Říčanech u Prahy klade zvláštní důraz na obsáhlý zákaznický servis, na jasný přístup k ochraně životního prostředí a také na profesionální servis pro velkoobchodní zákazníky.

Více informací o společnosti, obaly a obalové materiály najdete na www.rajapack.cz, kde si můžete objednat zdarma náš aktuální katalog.

nejlepší témata