Ohlédnutí za Czech Online Expo 2024

2 min čtení 13 března 2024

27.-28. února 2024 se konal největší český veletrh pro online komunitu a e-commerce – Czech Online Expo. Přes 100 vystavovatelů představovalo svůj business a u více než 100 řečníků na 16 tematických konferencích návštěvníkům umožnilo načerpat spoustu inspirace.

RAJA nemohla chybět

Na stánku č. C3 jste měli možnost se zastavit a promluvit si s našimi zkušenými odborníky o všemožných tématech a problematikách ze světa obalových materiálů. Děkujeme všem, kteří nás na našem stánku navštívili. Bylo nám obrovským potěšením sdílet s vámi naše produkty a inovativní obalová řešení.

Účast na tomto veletrhu pro nás byla nejen skvělou příležitostí prezentovat naše obaly. Poskytla nám rovněž celou řadu inspirace od ostatních vystavovatelů a účastníků veletrhu. Bylo skvělé seznámit se s tolika zajímavými projekty a diskutovat s návštěvníky o aktuálních trendech v oblasti e-commerce.

Otázky a zpětná vazba všech návštěvníků našeho stánku jsou pro nás nepostradatelné, a těšíme se na možnost spolupráce a další setkání. Děkujeme za podporu a zájem o naše produkty. Společně tvoříme silnou komunitu e-commerce!

Ohlédněte se spolu s námi za největším českým veletrhem pro e-commerce prostřednictvím videa.

Pro více informací ohledně naší účasti na Czech Online Expo v roce 2024, ale i pro další zajímavé tipy ze světa obalů nás sledujte na našem Facebooku a LinkedInu.

Těšíme se opět příště na viděnou!

Váš tým RAJA

nejlepší témata