Jsme v ČR už 10 let. Oslavte narozeniny s námi! Rozdáváme grily, koloběžky i tablety.

Na český trh jsme vstoupili v roce 2007. A po 10 letech můžeme hrdě konstatovat, že se nám daří. Jen krabic, našeho nejpopulárnějšího produktu, ročně prodáme více než půl milionu kusů. A proto chceme 10. narozeniny a neustále rostoucí prodeje oslavit i s vámi, našimi zákazníky.
Až do 31. března se můžete zúčastnit Dárkománie. Každý, kdo u nás v tomto období nakoupí, bez ohledu, zda je nový, nebo stávající zákazník, může získat některý z dárků. Podle výše objednávky rozdáváme třeba sady šperků Swarovski, tablet, hodinky nebo elektrický gril.

Jak se Rajapacku v předchozích 10 letech dařilo?

Naše statistiky mluví jasně: Za 10 let na trhu, jsme našim zákazníkům dodali 6 milionů kartonových krabic. Kdybychom je vyskládali jednu vedle druhé, vydláždíme jimi cestu z Prahy do Paříže třikrát tam a zpátky. A takovou bublinkovou folií prodanou za předchozích 10 let bychom spojili Prahu s Dubají. Prodali jsme jí totiž téměř 60 tisíc rolí.

Pokud by všechny naše v roce 2016 prodané krabice posloužily jako balíky, pak by každý čtvrtý balík doručený Českou poštou, byl v obalu od RAJAPACK. Kromě toho jsme za 10 let vyrobili originální produkty s vlastním potiskem pro více než 6200 zákazníků.

Rosteme a zároveň myslíme ekologicky

Růst nás těší, ale zároveň i zavazuje k tomu, abychom přemýšleli nad naší ekologickou zodpovědností,“ říká generální manažerka RAJAPACK, Gabriela Fabiánová. I proto tvoří už více než polovinu z 2500 výrobků naší firmy takzvané „zelené“ zboží. Mimochodem, za 10 let u nás naši zákazníci nakoupili téměř 23,5 milionu ekologických obalů.

„Za tím, že se nám daří, je nejen kvalita šířka naší nabídky, ale především perfektní komunikace a skvělá zákaznická podpora,“ shrnuje hlavní pilíře úspěchu Gabriela Fabiánová. Dokážeme vám poradit nejen s tím, jaký materiál koupit, ale i jak s ním naložit, jak zboží balit ekonomicky, ale zároveň tak, aby při přepravě neutrpělo.

Navíc si uvědomujeme, že při stále rostoucím objemu prodejů je velmi důležité přemýšlet nad ochranou životního prostředí. Proto klademe důraz na ekologickou zodpovědnost a recyklaci materiálů. Pro každý nabízený typ obalu u nás najdete udržitelnou alternativu – tedy výrobek z recyklovaného nebo recyklovatelného materiálu, který nezatíží životní prostředí.

Ekologický přístup pak uplatňujeme i v rámci firmy. Náš katalog si můžete prohlédnout on-line a jeho tištěnou podobu jsme v poslední době spotřebovali o 26 % méně papíru. RAJAPACK má i certifikaci ISO 14001, která řeší právě enviromentální management.

Věříme, že nám, jste-li naši stálí zákazníci, zachováte přízeň i nadále. A pokud jste u nás ještě nic nepořídili, budeme rádi, když se přidáte k 20 tisícům spokojených zákazníků.

Kategorie: AkceBlogTiskové zprávyTiskové zprávy
490 views

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vložte komentář

Toto pole fill