800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
1
Pokračovat v nákupu

Bublinková fólie

Bublinková fólie patří takřka k nejuniverzálnějším obalovým materiálům vůbec!

Vsaďte na nejuniverzálnějšího pomocníka při balení produktů v podobě bublinkové fólie. Spolehlivě ochrání vaše zboží před poškozením. Ať už potřebujete něco uskladnit, nebo zasíláte zboží ze svého e-shopu či jiného obchodu a obalového materiálu spotřebuje skutečně hodně, role bublinkové fólie patří do základní výbavy každé firmy.

Kromě toho, že chrání zboží před nárazy a poškozením, jedná se také o skvělý výplňový materiál do krabic. Bublinková fólie je velmi flexibilní a skvěle se přizpůsobí nejrůznějším tvarům. Jakmile pak krabici uzavřete, máte jistotu, že se náklad ani nehne.

Bublinková fólie pomůže ochránit také křehké zboží, jako jsou například výrobky ze skla, porcelánu a další. K rozbití náchylné předměty stačí obalit – a pro jistotu zajistit okraje lepicí páskou.

RAJA tip: Potřebujete zabalit umělecká díla? Bublinková fólie zabezpečí obrazy a jiná cenná díla před nárazy, poškrábáním i prachem.

V naší nabídce naleznete standardní metráž v rolích od 50 až do 100 m. Nechybí ani perforované fólie, jejichž výhodou je, že se obejdete bez nůžek i vylamovacího nože – jednotlivé části od sebe snadno oddělíte lehkým trhnutím a získáte velikost dle potřeby.

Elektrostatické bublinkové fólie využijete zejména na balení mobilních telefonů, tabletů, notebooků, harddisků a jakékoliv elektroniky.

Váháte, jestli pořídit fólii s velkými, nebo drobnými bublinkami? Velké bublinky se hodí pro objemné a citlivé zásilky, zatímco drobné bublinky jsou ideální pro menší a lehčí předměty.

Záleží vám na životním prostředí? Pak vás nadchnou bublinkové fólie ze 100% recyklovatelných materiálů. Zakoupit u nás můžete i recyklovaný bublinkový papír – vyniká tím, že mezi jeho vrstvami je vzduch, díky čemuž papír tlumí nárazy. Můžete na něj také psát a označit si tak například zboží ve skladu.

Díky široké nabídce bublinkových fólií zabalíte cokoliv – od malého a lehkého, přes střední, až po velký a těžký náklad. Navíc za příjemnou a férovou cenu. Ať vezmete jakékoliv množství, za metr platíte stále stejně.

Kromě bublinkové fólie se nezapomeňte podívat také na bublinkové sáčky.

 • Jak bublinková fólie chrání zboží před poškozením?

  Bublinková fólie poskytuje účinnou ochranu zboží před poškozením díky své tlakově absorpční struktuře, která pohlcuje nárazy a tlak. Vytváří ochrannou bariéru proti prasknutí, poškrábání nebo jiným vnějším vlivům. Je lehká, pružná a dokáže se přizpůsobit různým tvarům a velikostem výrobků. Tímto způsobem zabraňuje fyzickému poškození během přepravy a skladování. Bublinková fólie je nákladově efektivní řešení, které zajišťuje bezpečnost zboží.

 • Jak vybrat správný typ bublinkové fólie podle velikosti bublin?

  Menší bubliny jsou vhodné pro malé a křehké předměty a poskytují jemnější ochranu. Pro velké a robustní předměty jsou vhodnější větší bubliny, které jsou schopny účinně absorbovat nárazy. Důležité je také zohlednit hmotnost a citlivost předmětu. Lehčí a méně křehké předměty mohou vyžadovat menší bubliny. Celkově lze říci, že správná velikost bublin zajistí optimální ochranu konkrétního předmětu.

 • Kde se nejčastěji využívají elektrostatické bublinkové fólie?

  Elektrostatické bublinkové fólie se nejčastěji používají v odvětví elektroniky a informačních technologií. Tyto fólie s antistatickými vlastnostmi chrání elektronická zařízení, jako jsou počítače, mobilní telefony a čipy, před škodlivými elektrostatickými výboji, které by mohly poškodit citlivé součástky. Jejich schopnost neutralizovat elektrostatický náboj zajišťuje bezpečnou manipulaci a přepravu elektroniky a minimalizuje riziko poškození statickou elektřinou. Elektrostatické bublinkové fólie se používají také v průmyslu, kde je důležitá ochrana před elektrostatickými jevy.

 • Jaká je výhoda použití bublinkové fólie jako výplňového materiálu do krabic?

  Bublinková fólie je ideálním materiálem pro plnění krabic, protože dokáže účinně chránit zboží před nárazy a poškozením. Je lehká, pružná a přizpůsobí se různým tvarům a velikostem výrobků. Bubliny pohlcují nárazy a tlak, čímž zajišťují bezpečnou přepravu. Kromě toho je tento materiál ekonomický a snadno recyklovatelný, což snižuje dopad na životní prostředí. Jeho použití přispívá k efektivnímu a bezpečnému balení zboží během přepravy a skladování.

9 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti