800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
1
Pokračovat v nákupu

Tašky, dárkové balení

Tašky, sáčky, papír pro atraktivní a kouzelné dárkové balení!

Při hledání vhodného balení pro vaše produkty či dárky už nemusíte dělat kompromisy mezi stylem a funkčností. Naše široká nabídka dárkového balicího materiálu, papírových i igelitových tašek a příslušenství skýtá elegantní a praktické řešení pro každou příležitost. Dárkové obaly prezentují nejen vlastní obsah, ale i vaši firmu jako celek. Dejte si proto na jejich výběru záležet.

Najít reprezentativní obaly či materiály je snazší, než si myslíte. Stačí nahlédnout do naší nabídky. Skladem máme více než 350 produktů roztříděných do přehledných kategorií. Ať už tedy sháníte dárkové krabice a krabičky, atraktivní dárkové balení, obálky, tašky a sáčky z papíru či igelitu nebo i přepravní obaly na víno, u nás najdete vše pohromadě!

Dárková balení jsou skvělým způsobem, jak ušetřit čas a zároveň docílit skvělého vzhledu. Třešničkou na dortu, která vás může odlišit od konkurence, jsou pak dekorativní doplňky jako ozdobné rozetky, stuhy či mašle.

Čeká vás balení velkého množství dárků? Pořiďte si pomocníka v podobě odvíječe dárkové fólie, papíru či stuh s řezačkou. Pokud dárky zasíláte, nezapomeňte se vybavit také vhodnými krabicemi a výplňovým materiálem, abyste předešli poškození zboží.

Papírové tašky

Nahlédněte do naší kolekce papírových tašek, které kombinují osvědčený design s moderními prvky. V nabídce máme dárkové tašky s průhledným okénkem nebo se saténovou stuhou, i tašky na víno, vybírat můžete variant z lakovaného i matného papíru. Dárkové tašky s plochými uchy nabízejí pohodlné použití, zatímco tašky s točenými uchy dodávají vašim dárkům eleganci. Lesklý povrch pak zvýrazní luxusní vzhled vašeho balení. Vaše zboží nezahanbí ani ekologické tašky z kraftového papíru.

Igelitové tašky

Plastové tašky potěší pevností a odolností (nejen proti vodě). Hodí se skvěle pro přenos větších nebo těžších předmětů, a díky své výdrži jsou šetrné k životnímu prostředí. Zvolit můžete různé barvy nebo vsadit na 100% recyklovatelné kusy.

Dárkový balicí materiál

S naším výběrem dárkového balicího materiálu pro slavnostní okamžiky nikdy nesáhnete vedle! Mezi bestsellery zaslouženě patří hedvábný papír. Dostupný je v nejatraktivnějších odstínech celého barevného spektra. Abyste mohli dárky zabalit stylově, v různých barvách a vzorech je vám k dispozici klasický kraftový balicí papír, stejně jako papír lesklý či s perleťovým efektem, případně celofán. Pro dokonalé doladění všech detailů si vyberte z naší pestrobarevné nabídky stuh a stužek.

Při větším objemu vám jistě přijde vhod odvíječ papíru s řezačkou.

Dárkové obaly a krabice

Naše nabídka by nebyla kompletní, kdyby nezahrnovala vše od menších dárkových krabiček na šperky či parfém, přes elegantní sáčky, až po stylové obálky. Od praktických a odolných po luxusní, všechny naše produkty jsou připraveny dodat dárkům to správné kouzlo.

Obaly na víno

Obaly na víno patří mezi stálice. Každý produkt je navržen s ohledem na bezpečnost obsahu i eleganci balení. Pro špičkové zabalení vína si vyberte z naší nabídky přepravních obalů, papírových tašek a dárkových krabic.

Bavlněné tašky

Pokud preferujete trvanlivost a ekologičnost, naše bavlněné tašky jsou pro vás ideální volbou. Aby co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám a požadavkům, jsou k dispozici v několika variantách, a také s potiskem.

Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou balicího materiálu a doplňků a udělejte z každého balení nezapomenutelný zážitek. S našimi produkty bude prezentace produktů a dárků elegantní a profesionální.

136 produktů