800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
1
Pokračovat v nákupu

Ruční stretch fólie

Ruční stretch fólie pro balení homogenního nákladu pravidelných tvarů!

S pomocí ruční stretch fólie zabalíte váš náklad do homogenního tvaru. Stretchová fólie (lidově též strečová fólie či strečka) je v mnoha provozech, včetně skladů, nepostradatelným obalovým materiálem. Nejenže chrání zboží přes prachem, vlhkostí a poškozením povrchu, ale především fixuje balené výrobky do jednoho celku.

Ať už potřebujete zpevnit balení těžkých či rozměrných produktů v kartonových krabicích či jiných obalech, nebo zafixovat a ochránit různorodý náklad na paletách, zásobu stretchových fólií musíte mít vždy po ruce.

V RAJA e-shopu nakoupíte všechny druhy ručních stretch fólií. Nabízíme vám vysokou skladovou dostupnost, rychlou expedici, výhodné (nejen) velkoobchodní ceny a dopravu v rámci celé České republiky.

Průhledné ruční stretch fólie patří mezi ty nejpoužívanější. Tato elastická PE fólie, která je vysoce odolná proti protržení a má tiché odvíjení, je ideální pro zabezpečení a fixaci palet během přepravy a skladování. Navíc chrání zboží před nepříznivými povětrnostními vlivy a znečištěním. Zakoupíte ji u nás jak v klasické šířce 450 a 500 mm, tak v mini provedení o šířce role 100 mm.

  • Kromě průhledné stretch fólie nabízíme i provedení v černé, bílé a světle modré barvě. Využitím barevných fólií můžete oddělit různé druhy palet podle jejich obsahu nebo místa určení. Výhodou barevných streček je i jejich neprůhlednost a jednostranná přilnavost, která zaručuje, že se k sobě palety během přepravy nepřilepí.

RAJA TIP: Využijte cenově výhodných sad a nakupte ruční stretchové fólie ještě levněji.

Víte, že existuje i předepnutá ruční napínací fólie? Jedná se o kvalitní foukanou PE fólii, se kterou díky speciálnímu předepnutí ušetříte až 50 % fólie (i následného odpadu) a 20 % času při ovinování – navíc ovíjíte bez námahy.

S rychlou aplikací fólie vám pomůže praktický ruční odvíječ. Díky němu obalíte paletu snadno, rychle a bez zbytečné námahy. Vybrat si můžete plastový či ocelový.

Mezi oblíbené pomůcky patří i plastové násady, které rovněž zajišťují snadné a bezpečné odvíjení. Jejich výhodou je, že jsou ergonomické a lehké. Navíc je díky malé velikosti můžete mít vždy po ruce v kapse.

13 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti