800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Obaly na stěhování a archivaci

Obaly na stěhování a archivaci dokumentů pro rychlé a efektivní stěhování

Stěhovaní a archivace dokumentů pro vás s obaly z RAJA e-shopu už nikdy nebudou noční můrou. Jsme přední specialista na obalový materiál na evropském trhu a naše produkty lidem a firmám usnadňují život. Obaly na stěhování a archivační krabice z naší nabídky jsou praktické, flexibilní a odolné.

Kartonové krabice na stěhování jsou vyrobeny z vlnité lepenky, která optimálně tlumí nárazy. Jsou potaženy kraftovým papírem, který zaručuje odolnost vůči vlhkosti, chladu či proražení. U nás si vyberete obaly přesně na míru s ohledem na typ věcí určených ke stěhování. Víte, že lepenková krabice je vhodná i pro dlouhodobé skladování věcí a zboží?

  • Klopové krabice nabízejí téměř neomezenou rozměrovou variabilitu. Jsou lehké, odolné a skladné. Stačí je rychle složit, naplnit a zalepit. Pro lehké věci využijete krabice z třívrstvé lepenky, pro ty těžší doporučujeme zvolit ty z pětivrstvé.
  • Pro efektivní transport a uskladnění oblečení doporučujeme zakoupit speciální kartonové šatní boxy s robustní vroubkovanou tyčí a zásuvnou tyčkou k fixaci ramínek. Mají široký otvor pro snadné vkládání i vyjímání oblečení a chrání ho před navlhnutím a mechanickým poškozením.
  • RAJA TIPCenově výhodné krabice na stěhování. Potřebujete rychle, bezpečně a levně zabalit velké množství věcí? Krabice z pětivrstvé lepenky jsou ideální volbou. Mají pohodlné rukojeti pro snadnou manipulaci, automatické zavírání bez potřeby lepení i praktické místo pro popisky.

Pro přehlednou archivaci složek, spisů či jiných firemních dokladů použijte úložné boxy a archivační krabice. Úložné boxy lze skladovat horizontálně i vertikálně, ideálně uskladněné v krabici s víkem a umístěné do skladových regálů.

Veškeré archivační kartonové krabice z naší nabídky jsou recyklovatelné, šetrné k životnímu prostředí. Zajistí vám bezpečné a přehledné skladování jakýchkoliv dokumentů a tiskovin. Vaším úkolem bude pouze nezapomenout každou krabici opatřit výstižným popiskem obsahu.

9 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti