800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Kartonové krabice na stěhování

Kartonové krabice na stěhování pro rychlou a bezpečnou manipulaci i transport!

Usnadněte si práci s krabicemi na stěhování od specialisty na obalový materiál RAJA. Veškeré kartonové krabice u nás nakoupíte na jednom místě, výhodně a s rychlou dopravou po celé České republice. Papírové krabice z našeho sortimentu jsou ekologické, recyklovatelné a vyrobené s ohledem na životní prostředí. Jsou ideální nejen na organizované a efektivní stěhovaní, ale jsou vhodné i pro krátkodobé a dlouhodobé skladování.

RAJA TIP: Cenově výhodné krabice na stěhování z kvalitní pětivrstvé lepenky spolehlivě ochrání vaše zboží při stěhování. Mají vysokou nosnost a pohodlné rukojeti pro snadnou manipulaci. Díky automatické montáži není nutné jejich lepení. Navíc mají místo pro nápisy, což pomáhá rychle identifikovat jejich obsah. Jsou ideální volbou pro rychlé a přehledné stěhování pestrého druhu zboží, od dokumentů po dárkové předměty.

Nejuniverzálnějším obalem současnosti jsou klasické klopové krabice. Jejich neomezený rozměrový potenciál oceníte i při výběru obalového materiálu určeného pro stěhování. Jsou lehké, odolné, dobře skladovatelné a vhodné i pro paletizaci.

  • Třívrstvé krabice doporučujeme pro uskladnění lehčího zboží do 30 kg.
  • Pětivrstvé krabice využijete pro větší a těžší předměty citlivé na poškození. Při stěhování oceníte jejich odolnost nejen proti nárazům, ale i vertikálnímu tlaku.

Pro efektivní transport a uskladnění oblečení doporučujeme nákup speciálních kartonových šatních boxů. Jsou opatřeny robustní vroubkovanou tyčí a zásuvnou tyčkou k fixaci ramínek. Mají široký otvor pro snadné vkládání i vyjímání oblečení a velmi dobře ho chrání před navlhnutím a mechanickým poškozením.

Potřebujete nakoupit všechny potřeby pro stěhování rychle a na jednom místě? Připravili jsme pro vás výhodnou sadu, se kterou zvládnete stěhování raz dva. Obsahuje 40 krabic na stěhování s úchyty z vysoce odolné pětivrstvé vlnité lepenky, 1 roli bublinkové fólie (šířka 1000 mm, délka 25 m), 6 rolí PP samolepicí pásky RAJATAPE a 1 ekonomický ruční odvíječ. Jako dárek vám zdarma přibalíme permanentní popisovač.

5 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti