800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
1
Pokračovat v nákupu

Archivace dokumentů

Optimalizujte prostor ve Vaší kanceláři pomocí přehledné archivace dokumentů a písemností!

S praktickými produkty určenými pro archivaci dokumentů z RAJA sortimentu zavládne ve vaší kanceláři či archivačním skladu již natrvalo řád. Pomohou vám s optimalizací prostoru, zajistí přehledné skladování a ušetří čas při zakládání i vyhledávání tiskovin.

V RAJA e-shopu nabízíme pouze vysoce kvalitní produkty určené pro efektivní kancelář – za velmi výhodné ceny a s rychlým dodáním do 2-3 dnů v rámci celé České republiky. Ponořte se s námi do světa, kde archivování dokumentů je tak snadné, přehledné a efektivní.

Pákové pořadače neboli šanony umožňují jednoduchou práci s dokumenty, včetně jejich třídění a archivace. Šetří místo, jsou velice odolné, vybavené hřbetním otvorem pro snadnou manipulaci a vyměnitelným popisovatelným štítkem. Díky různým barevným variantám budete mít všechny druhy dokumentů plně pod kontrolou.

  • S rychlou orientací v šanonech vám pomohou barevné rozlišovače z lesklého kartonu, které snadno opatříte individuálním popiskem a spolehlivě tak oddělíte dokumenty v rámci jednoho pořadače.

Oblíbenou alternativou k pořadačům jsou kartonové úložné boxy z odolné třívrstvé lepenky. Jsou ideální pro úschovu a archivaci veškeré kancelářské dokumentace, prospektů, sešitů a dalších tiskovin ve formátu A4. Umožňují skladování v horizontální i vertikální poloze díky kruhovému úchytu a popisnému poli na čelní straně. Dokumenty vám v jednotlivých kartonových boxech pomohou přehledně roztřídit další praktické produkty:

  • Průhledné prospektové obaly pro ukládání rozličných dokumentů do eurozávěsu až do formátu A4 s kapacitou cca 20 listů.
  • Barevné spisové desky s gumičkou z odolného kartonu s elegantní lakovanou vnější stranou.
  • Plastové zakládací obaly „L“ v pestrých barvách či klasické archivační spony.

Skladovat samotné šanony a úložné boxy vám umožní archivační krabice. Jsou mimořádně odolné a díky vysoké míře zatížitelnosti vhodné pro vrstvení. Nabízíme jak cenově výhodné archivační krabice s víkem, tak krabice s praktickým klopovým víkem v hnědé barvě.

11 výsledků
Třídit dle: Relevantnosti