800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
1
Pokračovat v nákupu

Hygienické a pracovní potřeby

Hygienické a pracovní potřeby pro každou firmu, kde je hygiena důležitým prvkem interní či obchodní činnosti!

Hygiena patří pro mnoho firem k sekundární aktivitě, avšak bez hygienických pomůcek se žádná společnost (bez ohledu na typ podnikání) neobejde. Jako odborníci v oblasti balení nabízíme obalové materiály a další nezbytné produkty pro průmysl, obchod a živnostníky, ke kterým vše pro hygienu patří:

  • K nejprodávanějším v tomto sortimentu patří pytle na odpad v různých tloušťkách na lehké i těžké odpadky.
  • V eshopu nabízíme převážně pevné čistící utěrky, ručníky či dávkovače světově osvědčené zn. Tork, což je špičková značka hygienických potřeb a jednička na trhu pro čistotu, utírání, leštění, sušení a úklid.
  • Hledáte-li nejvyužívanější pracovní potřeby, pak vsaďte na ochranné rukavice v různých materiálech, které jsou dle výběru vhodné pro automobilový, strojírenský, elektotechnický průmysl, logistiku či v dalších oblastech podnikání.
  • Jako vyhledávané toaletní potřeby pro každý provoz doporučujeme papírové ručníky, toaletní papír, mýdla, zásobníky, které najdou své uplatnění v každé provozovně, restauraci, kanceláři, obchodním domě, na veřejných toaletách či v jiném podnikovém zařízení.

Pracovní ochranné pomůcky, hygienické potřeby či různé toaletní prostředky dodáváme nejen v kraji Praha, Olomouc, Brno či Ostrava, ale díky našemu online velkoobchodu po celém Česku do 2-3 dnů od objednání!

64 produktů