• 800 500 515 Pondělí - pátek od 8:00 do 17:00 info@rajapack.cz
  • Nákup ve velkém? Cenová nabídka ZDARMA
  • 4,7/5
    Hodnocení zákazníků
  • První objednávka? Doprava ZDARMA od objednávky nad 1.500 Kč bez DPH
logo raja 800 500 515 info@rajapack.cz
0,00 Kč Žádný produkt
Rychlá objednávka
Podpůrný program Ženy & životní prostředí

Podpůrný program Ženy & životní prostředí

Proč je realizován tento program?

Program Ženy & životní prostředí je v souladu s našimi závazky a hodnotami. RAJA a skupina RAJA se vyvinula v angažovanou a solidární společnost, která ani v současnosti nezapomíná na své hodnoty.

Proč životní prostředí?

Proč životní prostředí?

Již od svého založení chrání skupina RAJA přírodní zdroje prostřednictvím specializace na recyklaci lepenky. Dle certifikace ISO 14001 skupina RAJA prostřednictvím různých aktivit přispívá k minimalizaci ekologického zatížení. Našim zákazníkům nabízíme širokou paletu ekologických produktů. V současnosti je 95 % našich výrobků vyráběno v Evropě a 50 % jsou šetrné k životnímu prostředí.

» Získejte více informací o našem důrazu na ochranu životního prostředí
Proč ženy?

Proč ženy?

Nadace RAJA-Daniéle Marcovici byla založena v lednu 2006 pod záštitou francouzské nadace " Fondation de France ". Nadace odpovídá cílu a přání Daniele Kapel-Marcovici společně sdílet společenské hodnoty, kterých si cení nejvíce: respektu, solidarity a rovnosti přístupu ke vzdělání a k práci pro každého. Od svého založení podporuje nadace projekty ve Francii a po celém světě, které jsou určeny v převážné míře ženám. Díky nadaci získalo pomoc již více než 50.000 žen.

» Zde se dozvíte více činnosti nadace

Ženy & životní prostředí - program v souladu s našimi závazky a hodnotami

Ženy & životní prostředí - program v souladu s našimi závazky a hodnotami

Ochrana životního prostředí a osudy žen jsou vzájemně úzce propojeny . Ve všech rozvojových zemích jsou to právě ženy, které jsou při plnění svých každodenních úkolů ve srovnání s muži daleko více závislé na přírodních zdrojích. A právě ony jsou těmi prvními oběťmi přírodních katastrof a klimatických změn a hrají současně klíčovou roli v trvale udržitelném rozvoji.

Proč dnes?

Proč dnes?

V prosinci 2015 se v Paříži konala konference COP21 - 21 konference o změně klimatu OSN, v rámci které členské státy stanoví cíle v oblasti klimatu a v boji proti globálnímu oteplování. Tato konference se řadí k důležitým setkáním pro budoucnost naší planety . Ve skupině RAJA jsme přesvědčeni , že nejen státy mají povinnost sjednotit svoji politiku pro podporu ekologie, ale i jednotlivé firmy musí na základě své ekonomické role převzít odpovědnost za životní prostředí a společnost.

» Více informací o 21. UN klimatické konferenci získáte na oficiální webu!