Společně s našimi partnery pracujeme každý den na tom, abychom pro naše zákazníky zajistili optimální řešení, služby či detailní informace. Níže naleznete přehled našich partnerů nejen z oblasti výroby a distribuce obalových materiálů, ale také nezávislé a nestranné instituce či média, se kterými spolupracujeme na vzájemné odborné, poradenské a informační rovině.

ADMEZ- asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu

ADMEZ (do roku 2012 ADMAZ) vznikl v květnu 1997. Je profesním sdružením právnických a fyzických osob podnikajících v přímém marketingu a prodeji na dálku. V rámci České republiky je členem Svazu obchodu a cestovního ruchu, na mezinárodním poli pak Federace evropského přímého a interaktivního marketingu (FEDMA) a Evropské konfederace kontaktních center (ECCCO). Spolupracuje s řadou jiných profesních organizací a vzdělávacích subjektů.
ADMEZ zastřešuje přímý marketing včetně digitálního, databázový marketing, mailingové služby, prodej na dálku (katalogový, internetový, teleshopping), call centra, mobilní marketing.
Hlavními cíli asociace jsou: prosazování etiky v branži a vytváření pozitivního image oboru. K tomu ADMEZ pořádá konference, semináře a soutěže a poskytuje různé služby a informační servis svým členům.
www.admez.cz

Asociace pro elektronickou komerci (APEK)

Sdružení nejen internetových obchodníků, které svým členům zajišťuje podporu a servis při jejich podnikání. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce. Hlavními projekty, které APEK spravuje pro své členy, patří: odborné semináře a workshopy, certifikace APEK – Certifikovaný obchod, základní právní poradenství, příprava odborných studií a výzkumů, prezentace české e-commerce v médiích.

www.apek.cz

Sealed Air

Společnost Sealed Air je předním světovým inovátorem a výrobcem široké škály ochranných obalů a materiálů pro spotřebitelské i průmyslové trhy. V 62 zemích, ve kterých působíme, jsme spojili unikátní konzultativní prodejní zkušenosti s naší globální sítí vědy a inovace. Na českém trhu nabízíme nafukovací obalové systémy na výrobu vzduchových polštářků jako je např. Fill-Air Rocket™ nebo NewAir I.B.® Express popř. stroj SpeedyPacker® Insight™ na výrobu pěnových obalů atd.

www.sealedair.com/CZ

Ranpak

Společnost Ranpak była založena v roce 1972 v USA. V Evropě začala působit od roku 1990. Díky velkému rozvoji se roku 2007 rozhodla vybudovat v rámci efektivnější evropské logistiky výrobní závod v České republice v Nýřanech.

Název společnosti částečně vysvětluje oblast podnikání – tato zkratka znamená libovolné balení. Tento způsob balení společnost realizuje pomocí papírových fixačních systémů PadPak a FillPak. S těmito technologiemi je možné balené zboží fixovat v obalech nebo jen vyplnit duté místa v krabicích. Volba aplikace je vždy přesně odzkoušena testem u zákazníka a v případě potřeby ověřena ve firemní laboratoři, kde následně vznikne i balicí předpis.

www.ranpakeurope.com

Moderní poštovní operátor s tradicí

Jsme součástí české historie, ale nabízíme služby budoucnosti. Máme přes 30 000 zaměstnanců, více než 3 000 pošt a doručujeme do všech obcí naší země. Díky propracované přepravní síti doručujeme více než 92 % listovních zásilek z kteréhokoli místa v ČR kamkoli v zemi již následující den po podání. Máme pro vás široké portfolio listovních, balíkových a k tomu příslušejících doplňkových služeb, které uspokojí veškeré vaše přání a potřeby. Nejsme však jen tradičním poštovním operátorem s celonárodní působností. Reagujeme na potřeby svých zákazníků a přicházíme proto s novými službami Zákaznická karta, PostBox, aditivní služby datových schránek, Poštovní datová zpráva, služby Czech POINTu, ověřování podpisů a listin nebo elektronické certifikáty a časová razítka a řadou dalších.

www.ceskaposta.cz

AXIGON

Podnikatelská nákupní aliance, která malým a středním firmám pomáhá efektivně snížit provozní náklady a získat nové zakázky. V současnosti sdružujeme už 10.000 firem. Od roku 2005 provozujeme Centrální registr firem (do dubna roku 2013 jako partner Hospodářské komory ČR).

www.axigon.cz

SVĚT BALENÍ

Odborný dvouměsíčník o obalech a balicích technologiích, který je na trhu již téměř 15 let. Cíleně oslovuje manažery z řad uživatelů obalů, výrobců či dodavatelů obalů a balicích technologií i dalších odborníků.

www.svetbaleni.cz

SYSTÉMY LOGISTIKY

Časopis informuje své čtenáře o zahraničním i domácím dění na poli dopravy, spedice, logistiky, skladování, SCM, managementu či informačních technologií. Ve svých článcích vycházejí Systémy logistiky vstříc moderním odborníkům, kteří nehledají teorii, ale chtějí se inspirovat praxí. Orientují se v nových trendech, hledají inspiraci, vychází ze zkušeností svých kolegů, sledují konkurenci, zákazníky i dodavatele a čerpají z vývoje na jiných trzích. Odborníci čtou Systémy Logistiky!

www.systemylogistiky.cz