Vlastník internetové domény:

Rajapack s.r.o. | Logistický terminál, Nupaky 148| 251 01 Říčany u Prahy
E-mail: info@rajapack.cz
Telefon: ZDARMA 800 500 515
 (Pondělí až pátek od 08:00 do 18:00 hod.)

Jednatelka společnosti: Daniele Marcovici. Rajapack s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 126932.

IČ: 279 25 625

Společnost odpovědná za redakční část obalového portálu: Rajapack GmbH, Carl-Metz-Str. 12, D-76275 Ettlingen; Německo, E-mail: tisk@rajapack.cz

Právní doložka:
Rajapack s.r.o. a Rajapack GmbH nenesou žádnou zodpovědnost nebo záruku za aktuálnost, správnost a úplnost informací, které jsou zveřejněny na obalovém portálu. Totéž platí i pro obsah internetových stránek, na které je přes hypertextové odkazy odkazováno.

Šíření informací nebo dat, zvláště používání textů či jejich částí popř. ilustrační snímků obecně vyžaduje předchozí souhlas společnosti Rajapack s.r.o. či Rajapack GmbH. Námi zveřejněné tiskové zprávy, články na blogu a události včetně příslušných ilustrací a fotografií mohou být použity s uvedením společnosti Rajapack jakožto zdroje. V případě uvedení jiného autora či zdroje zůstávají veškerá autorská práva ve vlastnictví oprávněného nositele práva.

Koncept, design a technické provedení:
KRAFTJUNGS GmbH – Denken mit Herz
Medienplatz 2, 76571 Gaggenau, Německo
www.kraftjungs.de