800 500 515
Pondělí - pátek (8:00 - 17:00) info@rajapack.cz
Nákup ve velkém?
Cenová nabídka ZDARMA
4,7/5
Hodnocení zákazníků
0
Pokračovat v nákupu

Celý tým RAJA je připravený zpracovávat Vaše objednávky

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás ujistili, že náš tým je stále připravený splňovat Vaše požadavky.

Chráníme naše zaměstnance

Abychom byli schopni zodpovědět všechny Vaše dotazy, žádosti o cenové nabídky a zpracovávat Vaše objednávky a zároveň ochránit zdraví našich zaměstnanců, rozhodli jsme se, že celý náš tým pracuje z domova.

Dostupnost našich produktů

Rádi bychom Vás ujistili, že zásoba skladů je pravidelně kontrolována a doplňována. I přes krizové řízení jsme neustále v kontaktu s našimi dodavateli, abychom byli schopni zajistit dodávky Vámi objednaného zboží a byli schopni Vám nabídnout to nejlepší řešení.

Snažíme se zaručit včasné dodání

Usilujeme také o to, aby naši dopravci pokračovali v dodávkách za nejlepších možných podmínek v souladu se všemi vládními a hygienickými předpisy.

Poskytneme Vám naši podporu

Naši prodejní poradci jsou k dispozici e-mailem info@rajapack.cz a telefonicky na bezplatném tel. čísle 800 500 515. Pro objednávky většího množství zboží kontaktujte naše obchodní zástupce na tel. 800 500 520. Na našich webových stránkách www.rajapack.cz najdete veškerý sortiment pro snadný výběr a nákup.

Všichni zaměstnanci skupiny RAJA spolupracují a jsou odhodláni toto nelehké období překonat a poskytnout Vám služby, které od nás očekáváte.

Děkujeme za Vaši důvěru a loajalitu.
Přejeme Vám pevné zdraví.

Váš RAJA Tým